O klubie

Wiele osób marzy o poprawie sprawności, kondycji i wyglądu zewnętrznego. Większość nie orientuje się jednak w możliwościach i sposobach poprawiania sylwetki czy wydolności. Potrzebuje doradcy i instruktora posiadającego odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Właśnie taką kadrę zatrudniamy w naszym klubie. Korzystając z proponowanych przez nas usług można dobrać odpowiednie dla siebie zestawy ćwiczeń, poradzić się instruktora, skorzystać z różnych form masażu i profesjonalnych  porad dietetyka .

Jesteśmy klubem promującym kulturę fizyczną i zdrowy tryb życia. Pośród szerokiej gamy zajęć grupowych odbywających się w dwóch dużych, klimatyzowanych salach fitness i zróżnicowanych, indywidualnych treningach w doskonale wyposażonej siłowni każdy znajdzie bez problemu to co jest dla niego najlepsze. Zajęcia Indoor Cycling odbywają się na nowych rowerach Tomahawk w sali wyposażonej w najwyższej jakości system nagłaśniający i energetyzujące oświetlenie. Dysponujemy salą masażu. Proponujemy korzystanie z sauny wyposażonej w panele solne. Do dyspozycji jest dietetyk opracowujący indywidualne, dostosowane do potrzeb klienta, diety. Kontrolę składu masy ciała wykonujemy na profesjonalnym analizatorze produkowanym przez Tanitę - wiodącego na rynku światowym producenta tego typu urządzeń.

recepcja_www

Fithouse to klub prozdrowotny ale również prorodzinny. Prowadzimy zajęcia sportowe dla dzieci, a także zajęcia grupowe dla osób po 50 roku życia chcących dłużej zachować sprawność i zdrowie. Dla tych, którzy mają kłopoty z kręgosłupem proponujemy zajęcia „zdrowy kręgosłup”. Jako prawdopodobnie jedyny klub fitness w Polsce dajemy możliwość konsultacji ortopedycznych. Ustawicznie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i konwencjach fitness w Polsce i za granicą.

bicycle2

Fithouse to klub wyjątkowy pod względem atmosfery, przyjazny dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Obsługa Klubu oraz kadra instruktorska i trenerska dokłada wszelkich starań aby każdy Klient korzystający z usług Fithouse Sport Club był w pełni usatysfakcjonowany i zadawolony.

fitness

silownia3